loader

SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM - SZANSĄ NA ROZWÓJ KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW W TWOJEJ FIRMIE

Jak uzyskać dofinansowanie szkoleń i usług rozwojowych ProUp Solutions?

A czy wiesz, że możesz uzyskać dofinansowanie szkoleń nawet do 80%?

W zależności od wielkości prowadzonej działalności dofinansowanie wynosi od kilku tysięcy na pracownika do kilkudziesięciu tysięcy na przedsiębiorstwo. Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy Cię w kilku krokach przez meandry procedur i biurokratycznych formularzy i pokażemy najkrótszą drogę do skorzystania z dofinansowania różnych usług rozwojowych.

Dla kogo dofinasowanie szkoleń?

Z unijnego dofinansowania szkoleń mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa zatrudniające poniżej 250 pracowników oraz ich pracownicy, którzy wykonują pracę na podstawie umowy o pracę.

Na jaki cel mogę przeznaczyć środki?

Pozyskane środki służą dofinansowaniu usług rozwojowych, których efektem jest zdobycie lub podniesienie nowych kompetencji przez pracowników firm MMŚP.

Do kiedy możesz skorzystać z dofinansowania?

Dofinansowanie usług rozwojowych (szkolenia, warsztaty, coaching i doradztwo) możliwe jest tylko do 2019 r.

Jak to działa?

Wyślij do nas krótką informację na adres biuro@proupsolutions.pl , którą usługa rozwojową jesteś zainteresowana/y lub wybierz usługę w Bazie Usług Rozwojowych https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ . Najwygodniej będzie, jeśli skontaktujesz się z naszym doradcą telefonicznie, poprzez Messengera lub e-mail, który pomoże Ci dobrać usługę odpowiednią do twoich potrzeb rozwojowych oraz wskaże Ci operatora środków – instytucję refundującą dane szkolenie.

Skontaktuj się z operatorem środków. Wskazany operator środków unijnych przeznaczonych na dofinansowanie szkoleń nieodpłatnie wesprze Cię w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie, podpisaniu umowy o dofinansowanie i uzyskaniu środków oraz rozliczeniu zrealizowanego szkolenia.

Zapisz się na szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych (BUR)

Przyjdź na szkolenie 😊 i wypełnij ankietę w systemie BUR.

Złóż wniosek o refundację do operatora środków, z którym podpisałeś umowę.

 

PAMIĘTAJ! Na każdym etapie pozyskiwania środków na dofinansowane usługi rozwojowe możesz skorzystać z naszego wsparcia i oszczędzić sporo czasu zagłębiając się w obszerne regulaminy, procedury i formalności.

Jakie firmy szkoleniowe mogą realizować usługi rozwojowe z dofinansowaniem?

 

Aby firma mogła przeprowadzać usługi rozwojowe z dofinansowaniem musi spełniać najwyższe standardy usług szkoleniowych weryfikowanych przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych i Polska Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Dopiero po weryfikacji i potwierdzeniu spełnienia wielu kryteriów jakościowych firma świadcząca usługi rozwojowe uzyskuje certyfikat uprawniający do wpisania firmy do Bazy Usług Rozwojowych i świadczenia usług z dofinansowaniem. Świadczone usługi rozwojowe są stale monitorowane pod kątem jakości i spełniania najwyższych standardów w obszarze profesjonalnego prowadzenia usług rozwojowych dla firm.

Jak długo czeka się na rozpatrzenie wniosku?

W zależności od województwa standardowy proces od naboru wniosku do uzyskania dofinansowania trwa od 14 do 21 dni.

 

Skorzystaj z okazji i szansy na rozwój i zgłoś się do nas już dziś!

X

Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy!